radio

رادیو متا

about-us-hero-section

درباره‌ی ما

درباره‌ی ما

منشور شرکت مشاوران توانمند آرمان شهر(متا)

چشم انداز

برترین انتخاب و جامع ترین هلدینگ مردیریت راهبردی کسب و کار در ایران

ماموریت

ما در مشاوران توانمند آرمان شهر با ارائه دانش بیشتر و آموزش به کارگیری این دانش، به ارتقای بی درنگ و بی پایان کسب و کار شما در محیطی سرشار از شادی و سلامتی می‌اندیشیم.

ارزشها

ما در مشاوران توانمند آرمان شهر با با اتکا به سرمایه‌ی انسانی ارزشمند و با تکیه بر کار گروهی و ایجاد هم‌افزایی، ضمن پاسداشت کرامت و احترام به مشتریان، نماد صداقت، تعهد و نوآوری در ارئه خدمات و محصولات خود به جامعه کسب و کار کشور هستیم.

ما در مشاوران توانمند آرمان شهر ، با طراحی، تولید، و انتشار سه محصول بر بستر آی تی با نام های تجاری متامل، مای سیتی، متاباکس، و نیز دز اختیار گرفتن مالکیت کامل سه مجموعه نمایندگی رسمی کد 34099 بیمه ایران و کانون آگاهی و تبلیغات ارژنگ ایرانیان و آموزشگاه مشاوران توانمند آرمان شهر(متا) با ارائه خدمات و محصولات متنوع مرتبط با ارتقای سطح کیفی و کمی فضای کسب و کار، بطور تمام قد در کنار مدیران عزیز ایستاده‌ایم.

داستان متا

dots

سلام. من مهدی درخشان هستم و داستان متا یک روایت حقیقی از مسیری دشوار و شیرین است. دانش آموخته مهندسی کشاورزی میباشم و از همان دوران علاقه مند به بازار کسب و کار، تبلیغات محیطی و شیوه های نوین در مدیریت کسب و کار شدم. از سال 1390 گروه ارژنگ ایرانیان را تاسیس نمودم که امروز یکی از بزرگترین شرکت ها در حوزه تبلیغات و مشاوره می باشد. با تغییر رویکرد های کسب و کار، تغییر سبک زندگی، ورود روشهای نوین و هوش مصنوعی به حوزه کسب و کارها، نیاز به آموزشهای کاربردی و موثر در حوزه های مدیریت منابع انسانی و توسعه فردی، ایجاد زیر ساخت های دیجیتال مارکتینگ، ظهور داده های حجیم و متغیر های متعدد کسب و کار، ما را بر آن داشت تا متا را بنا نهیم. در متا از متخصصین امر حوزه های منابع انسانی، فناوری اطلاعات، تیم دیجیتال مارکتینگ، مشاوره مالی و حسابداری بهره جستیم و امروز در فضایی بسیار مناسب در وضعیت خدمت رسانی به جامعه هدف خود قرار داریم. امید داریم در این مسیر در کنار شما باشیم و بتوانیم به توسعه کسب و کار شما یاری رسانیم. مهدی درخشان رودسری

افراد تیم

مهندس مهدی درخشان
مهندس مهدی درخشان

مدیرعامل متا

مهندس امین سروش
مهندس امین سروش

مدیر استودیو متا

دکتر فرشاد پرهیزکار
دکتر فرشاد پرهیزکار

مدیر متا تِک

مهندس ترانه تقی نژاد
مهندس ترانه تقی نژاد

مدیر بیمه متا

دکتر نینا فائق
دکتر نینا فائق

مدیر منابع انسانی و آموزش